مسئول اتحادیه استان آذربایجان غربی منصوب شد :: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان غربی
چهارشنبه, ۲۸ مهر ۱۴۰۰، ۰۴:۳۶ ق.ظ

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان غربی

بایگانی

پيوندها

فعالیت های اتحادیه

شبکه های اجتماعی

    آپلود عکس

مسئول اتحادیه استان آذربایجان غربی منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، محسن رضایی به مدت 2 سال، به عنوان مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان غربی منصوب شد. متن حکم انتصاب جناب آقای محسن رضایی بدین شرح است...

 

 

برادر ارجمند جناب آقای محسن رضایی  
 در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
بر این اساس، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به مدت دو سال به‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان آذربایجان غربی»منصوب می‌نمایم.
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.
 
 
           
                                                                                                                             " و من ا... التوفیق "
                                                                                                                                حسین تاریخی
تعداد بازدید: ۶۲۳

لینک سایت اتحادیه انجمن های اسلامی سایر استان ها